نرم‌افزار ترک سیگار برای اندروید QuitNow! PRO – Stop smoking

1 بازدید

یک معضلات امروز در جامعه، موضوع سیگار و ترک کردن آن است که سیگاری‌ها می‌دانند که تا چه اندازه سخت و دشوار است.اپلیکیشن ترک مصرف سیگار QuitNow! PRO – Stop smoking به وسیله شرکت Fewlaps برای سیستم عامل‌های اندروید طراحی وتوسعه یافته است.

این اپلیکیشن بسیار مفید برای سلامتی در گوگل‌پلی در حدود 3.95 دلار قیمت دارد که ما برای کاربران تاپسروید خریداری کرده و به شکل رایگان در سایت مرجع نرم‌افزار تاپسروید قرار گرفته است.

یکی دیگر از مشکلاتی که در مصرف سیگار وجود دارد این است که اطرافیان افراد سیگاری هم گاهی به همان اندازه فرد سیگاری اذیت می‌شوند و ضررهای مصرف سیگار به آن‌ها هم می‌رسد.

اما نرم‌افزار QuitNow! PRO – Stop smoking به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید برای همیشه از شر این عادت ناپسند راحت شوید. این نرم‌افزار کاربردی در مدت زمان بسیار کمی به فرد سیگاری کمک می‌کند تا بتواند سیگار را ترک کند. این نرم‌افزار به شما می‌آموزد که هیچ‌گاه برای ترک سیگار دیر نیست و شما همیشه می‌توانید آن را ترک کنید.

قابلیت‌ها و امکانات نرم‌افزار QuitNow! PRO – Stop smoking

این برنامه قابلیت‌ها و امکانات زیادی دارد که در اینجا بعضی از آن‌ها را بررسی می‌کنیم.

این نرم‌افزار به شما کمک می‌کند تا از نظر زمانی ببینید که چه زمانی از ترک می‌گذرد و در چه زمانی به سلامتی کامل خواهید رسید.

همچنین این اپلیکیشن دارای دستاوردهایی در حدود 52 دستاورد بسیار مفید و جالب است.

این اپلیکیشن دارای یک صفحه‌ای است به نام صفحه سلامت که میزان سلامتی برگردانده شما را نمایش می‌دهد.

این نسخه نرم‌افزار خریداری شده است پس بدون هیچ نوع تبلیغات است.

در این نرم‌افزار شما می‌توانید لیست کاملی از مضراتی مصرف سیگار را مشاهده کنید تا انگیزه‌ای برای ترک شما باشد.

این نرم‌افزار به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید با افراد دیگری که مثل شما در حال ترک هستند چت کنید و از تجربیات آن‌ها استفاده کنید یا تجربیات خودتان را در اختیار آن‌ها قرار بگذارید.

شما در این نرم‌افزار قادر هستید تا پول و وقتی که در ازای ترک سیگار ذخیره کرده‌اید را مشاهده کنید.

اگر شما هم از آن سیگاری‌هایی هستید که دوست دارید هرچه زودتر آن را ترک کنید توصیه می‌کنیم نرم‌افزار QuitNow! PRO – Stop smoking را از سایت تاپسروید دانلود و نصب کنید.

همچنین پیشنهاد این بار ما برای شما دانلود برنامه‌های کاربردی و مفیدی شامل برنامه رایگان موسیقی ، دانلود تلگرام فارسی ، برنامه آشپزی اندروید ، برنامه فوتو ادیتور اندروید و همچنین برنامه روزنامه امروز برای شما است.

 QuitNow! PRO – Stop smoking

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سراسر وب

فال روز یکشنبه 3 شهریور 1398

دوست داری فقط با بازی کردن 250.000 دلار برنده شی ؟!

تمامی حقوق وب سایت محفوظ می باشد. | طراحی وب سایت توسط دارکوب
  • Sign up
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
We do not share your personal details with anyone.