Photo Editor (فتو ادیتور ) نرم افزار ویرایش عکس اندروید

133 بازدید

اگر سری به نرم‌افزارهای مارکت اپ اندروید مثل بازار و یا گوگل‌پلی بزنید با یک جستجو در مورد انواع نرم‌افزارهای ادیت عکس، احتمالا با حجم زیادی از این نرم‌افزارها رو به رو می‌شوید. اصولا نرم‌افزارهای ادیت و ویرایش عکس و ویدئو طرفداران زیادی دارد، به همین دلیل هم هر روزه تعداد زیادی از این نوع نرم‌افزارها طراحی و توسعه می‌شود.

معمولا طرفداران این نوع اپلیکیشن‌ها عموم مردم هستند به همین دلیل هم این تعداد زیاد است. اجزای اپلیکیشن Photo Editor شامل یک گالری برای انواع تصاویر است که مثل سایر نرم‌افزارهای ویرایش عکس در برگیرنده ابزارهای متنوعی مثل ایموجی‌ها و استیکرهای جذاب، انواع فونت و رنگ، پاک‌کن و … است.

نرم افزار ادیت عکس

 شما با استفاده از این اپلیکیشن پرطرفدار می‌توانید عکس‌های خودتان را به سادگی و با استفاده از انواع برچسب و استیکر ویرایش کنید. همچنین بعد از این ویرایش‌ عکس‌های خودتان می‌توانید آن‌ها را در شبکه‌های اجتماعی با دوستان و آشنایان به اشتراک بگذارید. همچنین این نرم‌افزار معروف ادیت و ویرایش عکس مثل دیگر اپلیکیشن‌های مشابه دارای انواع مختلفی از فیلتر و افکت و استایل است تا با استفاده از آن‌ها به توان به ادیت بهتر و کاربردی‌تر تصاویر کمک کرد.

این نرم‌افزار نیز مانند سایر نرم‌افزارها ویژگی‌های خاص خودش را دارد که در اینجا بعضی از مهم‌ترین‌های آن‌ها را برای شما بیان می‌کنیم.

  • دارا بودن انواع فیلترهای کاربردی و جذاب
  • ادیت عکس با استفاده از ویرایشگرهای متنی
  • متصل بودن به گالری عکس دیوایس مورد نظر
  • ادیت و ویرایش عکس با استفاده از انواع ایموجی، استیکر و برچسب
  • امکان اشتراک‌گذاری تصاویر ویرایش شده در شبکه‌های اجتماعی مختلف

برای دانلود اپلیکیشن Photo Editor به وب سایت تاپسروید وارد شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سراسر وب

فال روز یکشنبه 3 شهریور 1398

دوست داری فقط با بازی کردن 250.000 دلار برنده شی ؟!

تمامی حقوق وب سایت محفوظ می باشد. | طراحی وب سایت توسط دارکوب
  • Sign up
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
We do not share your personal details with anyone.