بازی اندروید Art of War 1.4.1 – بازی استراتژی هنر جنگ + مود

3 بازدید

امروز برایتان بازی Art of War  که یک بازی استراتژیک آفلاین اندرویدی است را آورده ایم. سازنده ی این بازی اسندیو بازی سازی 10P STUDIO است که این بازی جذاب را اخیرا در گوگل پلی در اختیار علاقمندان قرار داده است. آنچه که در این بازی انتظار شما را میکشد مجموعه ای نبردهای هیجان انگیز و جذاب است. در این بازی شما فرمانده ی ارتش آبی خواهید بود وظیفه ی شما این است تا سربازان خود را برای مبارزه با دشمن آماده کنید. شما باید یک ترکیب خوب بچینید مثلا به این صورت که شمشیر زن ها را در جلوی سپاه و کمانداران را در عقب بگذارید و به این شما وارد میدان نبرد شوید.

Art of War

 همزمان که مراحل را طی میکنید  پاداش های زیادی دریافت خواهید کرد. کاری که با این امتیازات میتوانید بکنید این است که قهرمانان افسانه ای را وارد بازی کنید تا به وسیله ی آنها بتوانید راحت تر قهرمان شوید. در این بازی شما به مرور قهرمان های بیشتری را وارد بازی میکنید و یا آنها را ارتقا میدهید با این کار میتوانید در نبرد های مختلف شرکت کنید و با این کار پاداش های بیشتری بگیرید. در این بازی یک بخش فروشگاه وجود دارد که میتوانید در آنجا نیروهای جدید بخرید البته برای خریدن نیروهای جدید میتوانید از سکه هایی که در طول بازی جمع آوری کرده اید استفاده کنید. اما ما برای شما یک راه حل بهتر داریم چرا که در تاپسروید شما میتوانید نسخه ی مود شده ی این بازی را نیز دانلود کنید و از سکه ی بی نهایت لذت ببرید.

راستی شما همچنین میتوانید درArt of War تیم سازنده ی بازی به آنها در ترجمه ی زبان های مختلفی مثل  Español ، Português ، Français ، Deutsch ، Русский ، 한국어 ، 日本語 ، 中文  و زبان های دیگر، کمک کنید.

برای دانلود بازی Art of War همین الان وارد تاپسروید شوید.

پیشنهادهای شگفت انگیز ما برای شما:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سراسر وب

فال روز یکشنبه 3 شهریور 1398

دوست داری فقط با بازی کردن 250.000 دلار برنده شی ؟!

تمامی حقوق وب سایت محفوظ می باشد. | طراحی وب سایت توسط دارکوب
  • Sign up
Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
We do not share your personal details with anyone.